• 30 Vite eksperience

    30 vitet e prodhimit dhe kërkimin dhe zhvillimin e makinerive paketimit të ushqimit, me një linjë të plotë të prodhimit të 4,000 metra katror bazë të prodhimit
  • Aftësia e prodhimit

    Ajo ka një qendër teknike për të siguruar mbështetje të fuqishme për kërkime të teknologjisë dhe zhvillimin e produktit dhe dizajn ndihmëse. Ajo ka lathes CNC, qendra vertikale machining, CNC makinat e prerjes lazer dhe pajisje të tjera.
  • Shërbimi Perfect

    7*24-mekanizmi orë solucion, gjithmonë të mbrojtur të drejtat dhe interesat tuaja, mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve, automatike pa pilot linjë prodhimi paketimin

Robot për paketim

I tërë organizimi i robot vertikale të përbashkët është kompakt, me avantazhet e pozicionimit të lartë të përsëritura, shkalla e ulët dështim, operacion i thjeshtë, dhe ajo përdor teknologjinë e kontrollit të autobusit, duke mbuluar një zonë të vogël, dhe gjatësia krah është 500-1000mm, dhe kapaciteti i ngarkesës është deri në 10 kg, dhe ajo mund të përdoret gjerësisht në industrinë ushqimore, industrinë farmaceutike dhe renditje tjetër material dhe largimin. TFD-SR400 ka avantazhet e shpejtësi të lartë, performancë të lartë, saktësi të lartë dhe kosto të ulët. Me ngulitur-tipit teknologjinë e kontrollit makinë, ajo mbulon një zonë të vogël, dhe kohëzgjatja e tij krah është 400 (600), dhe kapaciteti i saj ngarkesës është deri në 3 kg, dhe ajo mund të përdoret gjerësisht në industrinë ushqimore, industrinë farmaceutike dhe renditje tjetër material dhe largimin.

Paketimi Machine

Dyfishtë frekuencë converter, shpejtësi të ndryshueshme, të lehtë për të maintain.single -chip kryesore kontakt operativ kontrollit system.easy screen.Easy për të rregulluar shpejtësinë paketim dhe qese length.With lartë saktësi dhe sy elektrike të lartë të ndjeshme ndjekjen e sistemit, kontrolluar me saktësi position.Suitable produkt për shumë lloje të materialeve të paketimit, pajisje të bukur dhe të shtrënguar sealing.Optional : printer、azot Pajisja Karikimi dhe pajisja alkool spërkatje.

Roll Dual Paketimi Machine

Tre servo lëvizëse, lëvizje sistemin e kontrollit CPU. roll dyfishtë film, roll Dual funksion film me thurje, reduktuar këmbimit film ndërfaqe time3.Man-makine dhe vendosjen parametër dhe i përshtatshëm dhe quick.Easy për të rregulluar shpejtësinë paketim dhe gjatësinë qese. Me saktësi të lartë dhe të lartë të ndjeshme të syve elektrike ndjekja e sistemit, kontrolluar me saktësi position.Independent produktit nënshkrimin kontrollin e temperaturës system.Suitable për shumë lloje të materialeve të paketimit, bukur dhe të shtrënguar material sealing.Anti-prerja, Funksioni Standby pa vetë-diagnozën product.Fault & eliminuar pajisjet function.Optional: printer、azot Pajisja Karikimi dhe pajisja alkool spërkatje.
ON
LINJË
Enquiry TANI